Položka

Seminář letní aroma jin jógy

Léto zaťukalo na dveře, je krásně teplo a nám plesá srdce. Anebo je nám horko, nemůžeme spát, srdce nám buší, jsme nervózní…
Cena:
690,-
Adresa:
Purkyňova 8, Brno
Termíny:
1.6.2024
Objednávky
Podrobný popis:

Dle tradiční čínské medicíny vládne létu element ohně, jehož orgány jsou srdce a tenké střevo. Pokud jsou tyto orgány v nerovnováze, může nás v období léta trápit úzkost a nervozita. Jin jógová praxe na semináři je jednou z cest, jak rovnováhu nastolit, a proměnit tak tyto negativní emoce v lásku, sebelásku a nadšení.

Aromaterapeutické oleje slouží k většímu uvolnění a pomáhají také se specifickými neduhy, kterými jsou v období léta potíže jako nespavost, vysoký krevní tlak, horkost, pocení, srdeční arytmie, závratě, nebo taky akné a rudnutí.

V jin józe se zaměřujeme na hlubší pojivové tkáně, klouby, kosti a fascie. Nezahříváme tedy svaly, ale ponořujeme se hlouběji do těla, a také mysli. Jin jóga výborně zklidňuje, je vhodnou kompenzací silových a dynamických stylů jógy a jiných cvičení a je skvělá pro uchování energie v náročných životních obdobích.

Spojení jin jógy, tradiční čínské medicíny a aromaterapie nám umožňuje lépe porozumět našemu tělu i duši a vede nás k mindfulness. Jin jóga pomáhá uvolnit nahromaděné emoce, aromaterapie nabízí cesty, jak je zklidnit, a tradiční čínská medicína léčí jejich fyzický původ. Synergie těchto tří nám pomůže prožít léto plné harmonie a živosti spíše než nervozity a těkání.

Seminář otevřeme jemným dechovým cvičením, naladíme se na hodinu, rozhýbeme klouby a fascie a trochu se protáhneme. Povíme si něco o jin józe, její filosofii a praxi, a především o pohledu na léto dle tradiční čínské medicíny. Poté se ponoříme do klidné praxe jin jógy a na závěr si dopřejeme výživnou relaxaci při vedené meditaci v šávásaně.

Seminář je vhodný pro všechny – i těhotné ženy.

|
Zpět nahoru
crossmenuchevron-up