Položka

Víkend s jógou v Mikulově

Mikulov je nádherným městem v srdci Moravy, které nám poskytuje skvělé prostředí pro odpočinek s jógou. Ubytování máme v hotelu Galant, kde je moc vstřícný a milý personál. Já Galant miluju i pro to, že má moc příjemné sály, vhodné pro naši praxi s výhledem na Svatý Kopeček.
Cena:
4190,-
Adresa:
Mlýnská 739, 692 01 Mikulov
Termíny:
21.-23. 4. 2023
26.-28. 5. 2023
9.-11. 6. 2023
Objednávky
Podrobný popis:

Mikulov je nádherným městem v srdci Moravy, které nám poskytuje skvělé prostředí pro odpočinek s jógou. Ubytování máme v hotelu Galant, kde je moc vstřícný a milý personál. Já Galant miluju i pro to, že má moc příjemné sály, vhodné pro naši praxi s výhledem na Svatý Kopeček. Pobyt je se snídaní, která je v Galantu opravdu velmi bohatá a je z čeho vybírat, když dopřeje počasí, je vždy otevřená i terasa. Můžete tedy snídat s výhledem na Svatý Kopeček. Wellness se nachází na střeše hotelu, najdete tam velký prosklený bazén, sauny, odpočívárnu jak vnitřní tak venkovní. Venku potom vířivky s výhledem na celý Mikulov. Město Mikulov nabízí i krásné výchozí místo pro výlety po okolí jak pěšky tak na kole. Pokud se Vám ale z města chtít nebude, je skutečně spousta možností jak trávit čas mezi lekcemi. A't už zvolíte prohlídku zámku, návštěvu města, nebo jednu z mnoha krásných kaváren, vináren nebo restaurací, kde můžete příjemně posedět u vína nebo si dát něco dobrého.

 

V ceně pobytu jsou 4 lekce s lektorkou Andreou Lackovou. V pátek večer, sobota ráno a odpoledne, neděle večer. Program víkendu je relaxační, aby se stihlo wellness, procházky a v klidu a pohodě strávit dobré jídlo a víno. Lekce jsou vhodné jak pro začátečníky tak pro pokročilé. Lekce vždy přizpůsobíme skupince, která se nám sejde a já se budu snažit splnit vaše přání ohledně toho, co vás v józe zajímá a na co by jste se chtěli zaměřit.

Více informací o pobytu naleznete na: https://www.cklenka.cz/vyhledavani/?s=lacková, kde můžete provést i rezervaci pobytu.

Na CK Lenka se obracejte s jakýmkoliv dotazem, ohledně pobytu. Ohledně lekcí jógy se můžete obrátit přímo na mne na e-mail: andrea@yoga-place.cz.

Těším se na vás Andrea

|
Zpět nahoru
crossmenuchevron-up