Položka

Jóga víkend v Monínci

CO VÁS ČEKÁ?

Jóga víkend v areálu hotelu Monínec.
Načerpání energie v horách.
Krásné ubytování.
Polopenze v ceně.
Praxe jógy s Andreou Lackovou.
1h bazén + vířivka
Cena:
5 460,-
Adresa:
Moninec 7, 257 91 Sedlec-Prčice
Termíny:
18. 8. - 20. 8. 2023
Objednávky
Podrobný popis:
Program:
Lekce 75 minut. V každé procházíme úvodním zklidněním, při ranních lekcích mantrou a krátkou meditací, následuje ásanová praxe a končíme relaxací.
Pátek
17:30 – 18:45
téma lekce: propojení se sebou: Zbavit se všeho, co nás tíží, alespoň na víkend. V začátku lekce očistíme těla vykuřovadlem a epsomskou solí. Následně si udáme záměr víkendu. Projdeme praxí dechových technik a ásanovou praxí ve stylu jemné hatha jógy. Zakončíme relaxací a mantrou.
Sobota
7:45 – 9:00
téma lekce: jógové probuzení: Dáme prostor ranní meditaci a dechovým technikám, které rozproudí energii v těle a nastartují metabolismus. Lekce je zaměřená na stimulaci lymfatického systému a celkové odvodnění těla po ránu.
17:30 – 18:45
téma lekce: tekuté tělo: Plynulost, intuitivní pohyb a prožitek z něj, lekce ve stylu fasciální jógy, doplněná o základové ásany.
Neděle:
7:45 – 9:00
téma lekce: ukotvení se: Lekce zaměřená na chodidla a střed těla, protkaná prvky párové jógy. Pracujeme s automasážemi, vizualizacemi a dotekem pro uvolnění stresu a zadržovaných emocí z těla.

POPIS UBYTOVÁNÍ

V hotelu je 84 lůžek. Hosté mohou využít wellness, restauraci s terasou, konferenční sál a salonek. Za hotelem je prostorné parkoviště. Od roku 2019 jsou atraktivní součástí hotelu Terasy Monínec s venkovním bazénem, dětským hřištěm a Café barem. Hotel nabízí komfort i pohodu uprostřed přírody a je vhodný pro relaxaci, soukromé akce i uspořádání firemních akcí, seminářů a konferencí.

POKOJE

Pro jógový víkend máme v rezervaci dvoulůžkové pokoje.

  • Bezplatný internet ve všech prostorách areálu
  • Parkování v bezprostřední blízkosti hotelu

Hotel disponujeme několika pokoji s velkorysou terasou a úchvatnou vyhlídkou do krajiny. Další pokoje mají severní směřování oken s výhledem do údolí, na jižní straně jsou pokoje směřovány do klidného lesa.

WELLNESS

V ceně pobytu je 1 hodina bazénu + vířivky. Sauny a ostatní služby je možné si uhradit na recepci. Vše si můžete užít za současného bezkonkurečního výhledu na zelenou nebo naopak zasněženou scenérii Českého Meránu.

Byla by velká škoda, kdybyste promeškali tuto uklidňující proceduru!

STRAVOVÁNÍ

Restaurace nabízí tradiční česká jídla i speciality pro mlsné jazýčky. Snažíme se používat místní suroviny, vylučujeme polotovary, dochucovadla a instantní náhražky. Při vytváření jídelníčků vycházíme z toho, že se nacházíme v lesích, takže v našich jídlech najdete houby, borůvky a další lesní plody.
Na podzim a v zimě zařazujeme zvěřinové maso. Možnost masité i nemasité varianty.

TERASY MONÍNEC

Od roku 2019 je součástí areálu také kaskádovitá platforma nazývaná Terasy Monínec. Nachází se přímo pod hotelem a její součástí je: Café Bar, navazující na hotelovou restauraci, vyhřívaný bazén a dětské hřiště.

AKTIVNÍ ODPOČINEK V OKOLÍ HOTELU

V létě si můžete zahrát tenis, nohejbal či volejbal na dvouch multisportovních antukových kurtech, které se nacházejí hned kousíček pod hotelem.

Check in: od 15:00

Check out: do 10:30

Virtuální prohlídku hotelem a okolím najdete v odkaze:

https://www.youtube.com/watch?v=ML4bUO3O18Q

 

Těším se na Vás Andrea

|
Zpět nahoru
crossmenuchevron-up