Položka

Jóga víkend v Bořeticích

Hotel Kraví Hora, který nám poskytuje zázemí pro lekce jógy má skutečně příjemnou rodinnou atmosféru a vstřícný personál. Pokoje jsou čisté vybavené vším, co je na 2 noci potřeba. Hotel nám poskytne příjemné zázemí pro lekce jógy i pro pěší nebo cyklo výlety po okolí.
Cena:
3 690.-
Adresa:
Bořetice 510
Termíny:
24.-26.3.2022
Objednávky
Podrobný popis:

Hotel Kraví Hora, který nám poskytuje zázemí pro lekce jógy má skutečně příjemnou rodinnou atmosféru a vstřícný personál. Pokoje jsou čisté vybavené vším, co je na 2 noci potřeba. Hotel nám poskytne příjemné zázemí pro lekce jógy i pro pěší nebo cyklo výlety po okolí. Vzhledem k velmi žádané lokalitě, se nám podařilo udržet i příjemnou cenu za celý pobyt. Hotel poskytuje na vyžádání i jednolůžkové pokoje. Takže pokud by chtěl někdo vyrazit sólo, je super, že nemusíte doplácet za dvoulůžkový pokoj.

V ceně pobytu jsou 2 noci se snídaní, 4 lekce jógy pod vedením lektorky Andrey Lackové a můžete využít i 20% slevu na wellness.

Lekce jsou vhodné jak pro pokročilé, tak pro úplné začátečníky. Jsou vedené v mírném tempu, tak aby byl pobyt pro vás relaxací a načerpali jsme všichni energii do nového týdne.

V čase mezi lekcemi doporučujeme navštívit třeba rozhlednu Kobylí vrch, výbornou kavárnu a wine bistro Dvorek Bořetice, pražírnu kávy Jordán. Já rozhodně doporučuju zajet si na oběd nebo večeři s procházkou na Farmu Ovčí terasy. V dojezdové vzdálenosti do 15-20 minut je spousta vinařství a krásných bister a restaurací. (Vinařství u Kapličky, Vinařství Gurdau, Šlechtitelská stanice vinařská Velké Pavlovice - se skvělou restaurací, pokud hledáte něco uvolněnějšího doporučuji Marinádu viniční dvůr, tradiční česká jídla za příjemný peníz najdete v penzionu Florián, Sonnetor s jejich krásnou prodejnou a kavárnou v Čejkovucích, kde si můžete domluvit i prohlídku výrobny).

Více tipů na výlety v okolí Modrých hor najdete zde: https://www.modrehory.cz/poznavani-a-zazitky?theme=za-vinem

Více informací a rezervaci pobytu můžete provést na: http://www.https://www.cklenka.cz/vyhledavani/?s=lacková

Kontakt: cklenka@cklenka.cz , 603 516 490 , 601 364 831.

Dotazy ohledně lekcí jógy můžete směřovat přímo na mne: andrea@yoga-place.cz

Moc se na Vás těším Andrea.

|
Zpět nahoru
crossmenuchevron-up