Položka

Jóga víkend v Bořeticích

Zázemí hotelu v Bořeticích nedaleko Brna poskytuje krásný slunný sál na cvičení. Hotel stojí na mimořádně atraktivním místě - sousedí se starobylými sklepy, je obklopený přírodou a nabízí nádherný výhled. Je vynikajícím výchozím bodem pro poznávání Modrých hor i okolí a protíná se tu několik cyklostezek.

Lektor: Kristýna Svobodová
Cena:
3490 ,-
Adresa:
Bořetice 510, 691 08 Bořetice
Termíny:
25. - 27. 11. 2022
Objednávky
Podrobný popis:
Zázemí hotelu v Bořeticích nedaleko Brna poskytuje krásný slunný sál na cvičení. Hotel stojí na mimořádně atraktivním místě - sousedí se starobylými sklepy, je obklopený přírodou a nabízí nádherný výhled. Je vynikajícím výchozím bodem pro poznávání Modrých hor i okolí a protíná se tu několik cyklostezek. Na procházku po okolí můžete vyrazit třeba na rozhledni Kobylí vrch nebo rozhledni Kraví hora. V Bořeticích nedaleko od hotelu je i krásná kavárna Dvorek Bořetice.
Bořetice máme moc rády. Je to pohodový rodinný hotel. Panuje zde ticho a přátelská atmosféra. Pokoje jsou čisté a útulné. Bořetice jsou zároveň jednou z levnějších variant pobytu, protože odočinek si zasloží dopřát každý. Takže pokud chcete užít lekce jógy v klidném prostředí, zalézt si s knížkou nebo vyrazit na procházku s kamarádkou jsou pro vás Bořetice idelální volba.
V ceně je pobyt na 2 noci se snídaní.
5 lekcí jógy s lektorkou Kristýnou Svobodovou.
20% sleva na vstup do hotelového wellness.
Program:
Pátek:
17:30 - Večerní jemná jóga
Sobota:
8:00 - Ranní jóga
13:00 - Jóga zaměřená na posílení středu těla
16:30 - Hatha jóga
Neděle
8:00 - Pranayama a ranní protažení
Cena: 3490,-
Tempo a technika lekcí je vhodná jak pro začátečníky tak pro pokročilé.
Rezervaci víkendu můžete provést přes CK Lenka na jejich webových stránkách.
https://www.cklenka.cz
|
Zpět nahoru
crossmenuchevron-up