Položka

Jóga pobyt na Zanzibaru

Chybí Vám mořský vzduch, slunce a dovolenková atmosféra? Pokud na Vás české zimy bývají dlouhé, je tento pobyt přímo pro Vás! Zanzibar ve spojení s jógou. Ráj s bílými plážemi, tyrkysovým mořem a usměvavými místními. Zažijte jedinečnou pohostinnost ostrova všemi svými smysly.

Na co se těšit:
- 10-denní pobyt v resortu White Paradise přímo u pláže!
- snídaně v ceně pobytu s možností zajištění soft all inclusive
- ubytování ve dvoulůžkových studiích nebo vilách
- zdarma shuttle bus na okolní pláže (jen cca 10 minut cesty)
- jógový program pod vedením lektorky Kristýny Svobodové
Cena:
od 20 490 ,-
Adresa:
Zanzibar
Termín:
28. 1. - 6. 2. 2022
Objednávky
Podrobný popis:
PRO KOHO JE POBYT VHODNÝ?
Pro všechny, kteří potřebují dovolenou a čas sami pro sebe. S námi načerpáte novou energii a doplníte zásoby vitamínu D. Při lekcích jógy naladíme tělo i mysl na správnou frekvenci a posílíme imunitu hromadou čerstvého místního ovoce.
Pobyt je vhodný pro začátečníky i pokročilé, ženy i muže.
POPIS UBYTOVÁNÍ
První čtyřhvězdičkový a česky mluvící resort na ostrově, přímo u pobřeží Indického oceánu. Byl postaven podle představ a zkušeností s dovolenou v tropickém ráji. Komfortní ubytování, největší bazén na ostrově a restaurace na pobřeží oceánu Vás zvou k relaxaci a romantickému dobrodružství uprostřed zářivých barev Zanzibaru. Z bazénu o rozloze 1.300 čtverečních metrů můžete obdivovat malebné tyrkysové moře s mangrovníky.
Zanzibar – klenot Afriky se nachází u pobřeží Tanzanie. Zanzibar je říší koření, vůní, barev a slunečných dnů, které ochlazuje jen měkký mořský vánek a stíny palem.
Transfer z letiště do resortu trvá cca 60 min.
VYBAVENÍ HOTELU
Ubytovat se můžete ve dvou typech pokojů – dvoulůžková studia nebo Superior vily.
Studio
Dvoulůžková studia 40 m² vč. terasy s pevnou přistýlkou pro třetí osobu v atriové zahradě poskytují zázemí hostům, kteří mají rádi komfort, ale zároveň i původní africké materiály. Každé nezávisle klimatizované studio má vlastní koupelnu s pochozí sprchou, wc s bidetovou sprchou, ložnici a obývací část s posezením, TV. Okna a vstup do studií je ze střeženého atria s exotickými rostlinami. Hosté ubytovaní ve studiu mají k dispozici rozlehlou zahradu, privátní pláž, bazén a restauraci. Ubytování v těchto studiích máte zahrnuté v základní ceně.
Superior vily
Velkorysé dvoulůžkové až třílůžkové (s možností přistýlky) vily na soukromé pláži na břehu Indického oceánu poskytují zázemí náročným hostům, kteří mají rádi evropský komfort, ale zároveň i původní africké materiály. Každá nezávisle klimatizovaná vila má prostornou terasu a soukromou zahradu, snadno přístupný bazén. Nenápadná elegance světlého a jemného prostředí poskytuje evropský komfort a jemné textury použitých materiálů přinášejí charakter Zanzibaru prostřednictvím kokosového dřeva a lokálních materiálů. TV s vysokým rozlišením, klimatizace, komfortní koupelna, královská lůžka velikosti King. Ubytování v těchto vilách Vám nabízíme za příplatek viz ceník.
STRAVOVÁNÍ
V ceně pobytu je snídaně. Obědy a večeře je možné zajišťovat v resortu také ala carte s úhradou na místě. Obědové menu ZDE. Menu na večeře se každý den mění (vždy 1 předkrmový salát, 1 předkrm, polévka, 4 hlavní jídla z toho jedno vegetariánské a desert).
V případě zájmu je možné dokoupit si pobyt se soft all inclusive, které obsahuje snídani, oběd formou ala carte, odpolední snack, večeři a po celý den nealko drinky. (příplatek 10 tis. / pobyt)
Restaurace s typickou střechou z palmových listů s výhledem na oceán je místem, kde můžete vybírat v režimu ala carte all inclusive ze sezonního menu i z aktuální denní nabídky. Kuchaři denně navštěvují místní tržiště a sami si vybírají od rybářů a farmářů to nejkvalitnější. Vy si pak vybíráte to nejlepší, co zanzibarská kuchyně nabízí. Perfektní spojení chutí v tematických menu pro romantickou večeři nebo jen malý snack během dne s výbornou kávou či koktejlem a místními pivy. Resort si peče i vlastní svahilské chleby a dezerty.
PLÁŽ
Obsluhovaná soukromá pláž přímo u resortu se slunečníky, stolky a lehátky, kterých je více, než kolik se do resortu vejde hostů. Pro resort je důležité, aby si hosté kdykoliv mohli vybrat místo na slunci. Na této pláži jsou výrazné přílivy a odlivy, je výjimečná pro porost vzácnými mangrovníky.
Protože Zanzibar je místo, kde šestihodinové cykly přílivu a odlivu neustále mění podobu pobřeží, zajišťujeme zdarma hotelovými transfery dopravu na pláže, kde je zrovna příliv a kde si hosté mohou užít moře a plavání. Na pláž je to do 10 min. cesty a nově na pláži naleznete také bar, kde bude možné se občerstvit (v rámci all inclusive občerstvení v ceně).
Protože má resort největší bazén na ostrově, pouze pro hotelové hosty, lehátka jsou vybavená slunečníky i v prostoru okolo bazénu.
Jóga lekce budou probíhat 1-2 x denně (ráno a večer), informace o jóga lektorce níže v záložce Lektor.
V den příletu, odletu jóga není.
Změny v programu vyhrazeny.
AKTIVITY
Výlety
Unikátní krásy ostrova můžete poznat díky nabídce výletů, kterou měníme podle sezón a také na přání našich hostů. Výlety na safari je nutné rezervovat předem. Resort spolupracuje pouze s prověřenými a kvalitními průvodci. Výlety a jejich nabídka budou přizpůsobeny aktuálním nařízením.
Nabídku výletů naleznete v odkazu ZDE – je možné je rezervovat a uhradit po příjezdu do resortu.
HODNOCENÍ CK
Krásný resort nacházející se přímo u pláže, největší bazén na ostrově, český servis v místě, plocha na cvičení jógy! Jedinečná kombinace!
TIP PRO VÁS:
Na jógu u moře je možno se nahlásit i pouze v 1 osobě, doplníme vás na dvoulůžkový pokoj s další klientkou a nemusíte připlácet za jednolůžkový pokoj.
Za jóga lekce, jejich vedení, časové rozvržení během pobytu, styl a průběh lekcí je zodpovědný jóga instruktor během pobytu.
U zájezdů označených jako Jóga zájezd si Cestovní kancelář vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se z vážných důvodů instruktor jógy nemůže pobytu zúčastnit.
Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz
|
Zpět nahoru
crossmenuchevron-up