Položka

Zvukoterapie - Meditační rituál

Zvukoterapie ~ meditační rituál

Přijďte strávit sobotní večer tak trochu jinak. Se sebou, pro sebe. Tento rituál bude o meditaci, dechovém cvičení, a to vše za doprovodu zvuku krystalových mís a dalších léčivých nástrojů.
Záměrem je zklidnit mysl, ducha a dostat se více k sobě, zpomalit a podívat se co by nám naše vnitřní moudrost chtěla sdělit. Každý rituál bude na určité téma např. srdce - odpuštění, manifestace přání apod…
Téma se mi většinou vždy nějakým způsobem přihlásí před rituálem:)

Krystalové mísy jsou velice silné léčivé nástroje jejichž vibrace prostupují do míst v našem těle kde je nerovnováha/disharmonie. A mají schopnost očišťovat, harmonizovat a regenerovat. Jsou to jedny z nejčistších a nejúčinnějších zvuků co existují.
Na fyzické úrovni působí na krystalické struktury křemíku, který je jeden ze základních stavebních kamenů našeho těla.
Vibrační energie křišťálových mís rezonuje s naším tělem a proniká hluboko do měkkých tkání, kde nás léčí na buněčné úrovni.
Tak jako každý zvuk (vibrace) dokáže léčit, taktéž i ostatní nástroje, můj i váš hlas, či pouhá myšlenka.

Před: před lázní doporučuji jíst lehké jídlo, hodně hydratovat před i po. Můžou se uvolňovat různé energetické bloky a můžete se cítit dehydratovaní. Doporučuji si na sebe udělat po rituálu čas, pozorovat, a nikam se nehnat.. Pohodlné oblečení, a klidně se přioblečte.
(Extra tip: kdo chce, může si přinést svůj oblíbený krystal s sebou)

PŘIHLÁŠENÍ V ROZVRHU LEKCÍ NA WEBU
Cena:
550,-
Adresa:
Purkyňova 8, Brno
Termíny:
29.4. 2023
12.5. 2023
27.5. 2023
10.6. 2023
24.6. 2023
Objednávky
|
Zpět nahoru
crossmenuchevron-up