Položka

Rituál - samoléčení - zvukoterapie

Tento rituál bude zaměřen na samoléčení našeho těla - fyzického, ale i těch energetických, jemnohmotných, o kterých jóga mluví.
Cena:
450Kč
Adresa:
Purkyňova 8
Termíny:
24.11.2023
Objednávky
Podrobný popis:

 Schopnost samoléčení v sobě nosí každý, ale ne každý jí věří. Bude vytvořen bezpečný prostor pro Vás a Vaše procesy. Nevkládám ani Vám neposílám nějaké mé osobní záměry a úmysly. Můžete si mě představit jako prostředníka mezi duchovnem a fyzičnem. Jako zprostředkovatele, skrze kterého mohou informace proudit k Vám, jehož nástrojem je hlas, zvuk či energie.

Užijeme si společně práci s dechem, hlasem, zvukoterapii a meditaci na téma léčení, harmonizace. Před rituálem doporučuji jíst lehké jídlo, hodně hydratovat, před i po. Můžou se uvolňovat různé energetické bloky a můžete se cítit dehydratovaní. Každý člověk reaguje jinak, někdo se cítí nabitý, někdo unavený, někomu se spustí bolest hlavy, někdo je dojatý a šťastný. Vše je v pořádku. Když se tělo začne čistit, najde si svou cestu.

Doporučuji si na sebe udělat po rituálu čas, jen vše pozorovat a nikam se nehnat... Vezměte si pohodlné oblečení a případně teplé ponožky. Na konci bude prostor pro sdílení, odpočinek, čaj a něco dobrého. S láskou Denisa

|
Zpět nahoru
crossmenuchevron-up