Položka

Začínáme s jógou - kurz od 11. 10. 2023

Kurz - Začínáme s jógou!
Tento kurz je vhodný pro úplné začátečníky, ale i pro ty "věčné" začátečníky :)
Cena:
1800,-
Adresa:
Purkyňova 8, Brno
Termíny:
11.10. - 13.12. 2023
Objednávky
Podrobný popis:

Nový kurz

Máme pro vás úžasnou zprávu! Začínáme nový kurz jógy pro začátečníky a chceme vás srdečně pozvat, abyste se k nám připojili na této inspirativní cestě.

Jóga není jen cvičení, je to způsob života, který může pozitivně ovlivnit vaše tělo i mysl.

A proč začít s jógou?

1️⃣ Zlepšení fyzického zdraví: jóga zvyšuje flexibilitu, sílu a vytrvalost. Pomáhá s tělesnou rovnováhou a posiluje svaly.

2️⃣ Zmírnění stresu: jóga vám dává nástroje na správné dýchání a relaxaci, což vede k snížení stresu a zvýšení celkového pocitu klidu.

3️⃣ Zlepšení duševního zdraví: pravidelné cvičení podporuje mentální pohodu a pomáhá vám nalézt vnitřní klid a odolnost vůči životním výzvám.

O kurzu

Náš nový kurz pro začátečníky začíná 11. 10. 2023 a  bude probíhat každou středu pod vedením lektorky Evy Javůrkové.

Přidejte se k nám a vytvořte si nové přátelství, najděte svůj vnitřní klid a udělejte první krok ke zlepšení svého zdraví.

Pro více informací a rezervaci místa nás kontaktujte na mailu kristyna@yoga-place.cz, kurz končí 13.12.2023 a jeho cena je 1.800,- 🧘‍♀️

Na kurz budete potřebovat pouze pohodlné oblečení a chuť, naučit se něco nového. Ve studiu máme k dispozici jógamatky k zapůjčení, čaj i vodu a veškeré jógové pomůcky.

Těšíme se na snové jógové začátky! Sledujte nás na sociálních sítích. Na podzim pro vás připravujeme i mnoho pobytů, nakoukněte na ně ZDE.

|
Zpět nahoru
crossmenuchevron-up