Položka

Jak na bolesti hlavy s jógou

Seminář s ásanovou jógovou praxí, dechovým cvičením a relaxačními technikami, obohacený o aromaterapii a hodnotné informace.
Cena:
690,-
Adresa:
Purkyňova 8, Brno
Termíny:
23.9.2023
Objednávky
Podrobný popis:

O semináři

Bolesti hlavy a migrény jsou nepříjemnou, často i paralyzující, součástí života velké části populace s výraznou převahou té ženské. Spolkneme pilulku a doufáme, že to přejde. Pilulka často nezabere a my ani nevíme proč. Nebo nám přinese nějaké vedlejší účinky a z bolesti hlavy je najednou třeba i bolest žaludku. Co kdybychom mohli bolesti hlavy zredukovat jinými způsoby?

Jóga nám přináší nástroje, kterými si můžeme pomoci při bolestech, a to včetně bolestí hlavy. Jedná se nejen o cvičení, ale také relaxaci, meditaci a dechové techniky.

Jak na bolesti hlavy?

Na semináři si vysvětlíme, co je bolest hlavy, jaké jsou různé typy bolesti hlavy, a jak s nimi podle toho můžeme zacházet. Naučíme se, co můžeme udělat, když už hlava bolí, ale i to, jak můžeme bolestem předcházet. Seminář bude obsahovat ásanovou jógovou praxi, dechové a relaxační techniky a nedílnou součástí bude také aromaterapie.

Těšíme se na vás! Sledujte nás na sociálních sítích. Na podzim pro vás připravujeme i mnoho pobytů, nakoukněte na ně ZDE.

 

 

|
Zpět nahoru
crossmenuchevron-up